Dikey Makina
+90 (232) 479 80 20(pbx)

A PROPOS DE NOUS

..

A PROPOS DE NOUS

   

   

       Dikey Makina, Türkiye ‘nin güzide şehirlerinden İzmir ‘in tanınmış ve güçlü sanayi bölgesi “ Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi “nde , 1850 metrekarelik kapalı alanda, mühendis, tekniker ve teknisyen düzeyindeki kadrosu ile piyasadaki çözüm odaklı partnerlerinin yanı sıra, “ tecrübe , bilgi donanımı ve kişilikleri ” sektör mensuplarınca da iyi bilinen bir yapı ile üretimini sürdürmektedir.

       Dikey Makina, kuruluş hedefi olan “ Teknolojik ve gelişime açık makine üretimi ile İş Ortakları olarak gördüğü müşterilerine çözüm odaklı projeler sunmak “ ilkeleri doğrultusundaki üretimleri ile Türkiye’de İLK ‘leri başarmış olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Süreç içerisinde uygulamaya soktuğu projelerden 3 tanesi de , TÜBİTAK tarafından desteklenmeye haiz bulunmuş ve başarıyla tamamlanmıştır. Bugüne kadar, “Yüksek Performansı, Enerji Tasarrufunu ve Kaliteli–Rekabetçi Üretimi Garanti Eden” bir anlayışla çalışmış ve böyle de devam edecektir.

       Bu bağlamda da ; değişen koşullara ve taleplere göre , müşterilerinin gereksinimlerine odaklanmış, mühendislik çözümleri geliştiren Ar-Ge faaliyetlerine büyük önem vermektedir.

       DİKEY MAKİNA ‘nın en belirgin özelliği ve müşteri açısından en önemli avantajı ise ; tasarımından - üretimine, otomasyonundan - proğramına ve aparatlarına kadar bütün uygulamaların firma bünyesinde gerçekleştirilmesi , dolayısıyla da makinanın tamamı ile alakalı olarak “ çözüm sunabilme , ucuz yedek parça ve hızlı servis” verebilme kabiliyetidir…

   

   

   

  DİKEY OTOMASYON MÜŞAVİRLİK MAKİNA VE AMBALAJ TEKNOLOJİLERİ İTH.İHR.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

  Tel : 0232 4798020 (pbx) Faks : 0232 4798029 e-mail : info@dikeymakina.com • www.dikeymakina.com